Ozonowanie

Firma Mar-tex świadczy usługi w zakresie:

-dezynfekcja
-ozonowanie pomieszczeń

Usługi swoje przeprowadzamy w obiektach takich jak:
-szpitale
-przedszkola
-żłobki
-mieszkania
-biura
-kina
-restauracje
-hale produkcyjne
-itp

Wykonywane przez nas usługi dezynfekcji, a także ozonowania pomieszczeń wykonujemy z niebywałą precyzją i profesjonalizmem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy usługi ozonowania pomieszczeń różnego typu przeciw min. wirusem SARS-CoV-2

Skutecznie niszczymy wszelkiego rodzaju wirusy, grzyby ,pleśnie czy nieprzyjemne zapachy.

Ozonowanie pomieszczeń to najlepszy sposób na stworzenie niemalże sterylnego środowiska, bez wirusów, bakterii, alergenów i wolnego od nieprzyjemnych zapachów. Dostępne badania wykazują zbawienny wpływ ozonu na zmniejszenie się ilości roztoczy, owadów i innych drobnoustrojów występujących w sąsiedztwie ludzi.

Ozon należy do najsilniejszych utleniaczy, co skutkuje ponad tysiąckrotnie większą zdolność do usuwania wirusów, bakterii, grzybów, pleśni od konwencjonalnie stosowanych związków typu chlor czy fluor. Skuteczność dezynfekcji ozonem przewyższa promieniowanie UV i filtry HEPA. Ozon nie pozostawia po sobie toksycznych półproduktów rozpadu, nie odkłada się w tkankach organizmów żywych, nie skaża gleby ani wody, nadmiar ozonu rozkłada się do tlenu, co czyni ozon bardzo proekologiczny i przyjazny dla środowiska.

Używamy tylko i wyłącznie środków które posiadają atesty i są dozwolone do używania w Polsce .
Działamy stosując nowoczesne metody, gwarantując trwałe rozwiązanie problemów.